zespół

PRZEMYSŁAW NOCUŃ
adwokat
radca prawny


WSPÓŁPRACOWNICY
w przygotowaniu.

Ukończył Uniwersytet Wrocławski, kierunek prawo. W trakcie studiów odbywał kilkuletnią praktykę w renomowanej Kancelarii Adwokackiej i Kancelarii Radcy Prawnego.
Ukończył aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym zakończoną egzaminem sędziowskim, w czasie której odbywał praktyki w wydziałach Sądu Rejonowego i Sądu Okręgowego.
Doświadczenie zdobywał również w czasie kilkuletniej pracy w Sądzie w Wydziałach: Karnym, Cywilnym, Pracy.
Obecnie prowadzi własną Kancelarię Adwokacką w Częstochowie.

Specjalizacja:
- prawo: cywilne, rodzinne, pracy, karne;
- postępowanie cywilne i karne. 

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Wt 29 Sie 2017
×

Log in

×

Uwaga!
30.11.2017 mija termin składania aplikacji.

Zarejestruj się!

Kancelaria Adwokacka Przemysław Nocuń poszukuje aplikantów adwokackich, którzy w styczniu 2018 roku rozpoczną aplikację, chętnych do nawiązania stałej współpracy, także w zakresie patronatu. Kancelaria oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania zawodu adwokata. Do zakresu obowiązków aplikanta należeć będzie w szczególności sporządzanie projektów pism procesowych, analiz prawnych, a dalej później również i reprezentacja przed sądami.
CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie na adres e-mail. Kancelaria zastrzega sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Sprawdź naszą Politykę prywatności & Warunki
Twoje dane są chronione i tylko Ty decydujesz do kiedy chcesz otrzymywać nasze oferty.