Rozliczenia

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie podczas spotkania z klientem. Jego wysokość uzależniona jest między innymi od rodzaju zlecenia, wartości przedmiotu sprawy i nakładu pracy. Kancelaria stosuje dwa systemy rozliczeń:

▪ wynagrodzenia zryczałtowanego, ustalonego z góry w określonej wysokości (np. sprawy sądowe, sporządzanie pism, itp.),
▪ rozliczeń godzinowych, gdzie ustaloną z góry kwotę za jedną godzinę pracy mnoży się przez liczbę przepracowanych godzin (np. analizy prawne, negocjacje)

Przy prowadzeniu spraw istnieje możliwość zawarcia klauzuli "premia za sukces".

W przypadku zlecenia prowadzenia sprawy przed sądem koszt porady prawnej, sporządzenia pisma lub opinii wchodzi w skład wynagrodzenia za działanie przed sądem. 

Koszty związane z wykonaniem usługi (w szczególności: opłaty i wydatki sądowe, opłaty skarbowe, inne opłaty urzędowe, inne opłaty wynikające ze specyfiki usługi prawniczej) nie związane bezpośrednio z prowadzeniem Kancelarii, ponosi klient.

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Wt 29 Sie 2017
×

Log in

×

Uwaga!
30.11.2017 mija termin składania aplikacji.

Zarejestruj się!

Kancelaria Adwokacka Przemysław Nocuń poszukuje aplikantów adwokackich, którzy w styczniu 2018 roku rozpoczną aplikację, chętnych do nawiązania stałej współpracy, także w zakresie patronatu. Kancelaria oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania zawodu adwokata. Do zakresu obowiązków aplikanta należeć będzie w szczególności sporządzanie projektów pism procesowych, analiz prawnych, a dalej później również i reprezentacja przed sądami.
CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie na adres e-mail. Kancelaria zastrzega sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Sprawdź naszą Politykę prywatności & Warunki
Twoje dane są chronione i tylko Ty decydujesz do kiedy chcesz otrzymywać nasze oferty.