ODSZKODOWANIA

Doradztwo w zakresie wszelkich spraw odszkodowawczych za szkody doznane w czasie wypadków przeciwko zakładom ubezpieczeniowym, pracodawcom i sprawcom zdarzeń, m.in.:
- za zniszczenie mienia (np. wypadki drogowe),
- o zadośćuczynienie za krzywdę (np. urazy na ciele doznane w czasie wypadków drogowych, wypadków przy pracy i innych zdarzeń np. przestępstw),
- o zadośćuczynienie z ustawy o ZOZ,
- renty m.in. z tytułu utraconego zarobku,
- koszty leczenia i rehabilitacji,
- znaczne pogorszenie sytuacji życiowej w związku ze śmiercią osoby bliskiej,
- utracone zarobki.

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: Wt 29 Sie 2017
×

Log in

×

Uwaga!
30.11.2017 mija termin składania aplikacji.

Zarejestruj się!

Kancelaria Adwokacka Przemysław Nocuń poszukuje aplikantów adwokackich, którzy w styczniu 2018 roku rozpoczną aplikację, chętnych do nawiązania stałej współpracy, także w zakresie patronatu. Kancelaria oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania zawodu adwokata. Do zakresu obowiązków aplikanta należeć będzie w szczególności sporządzanie projektów pism procesowych, analiz prawnych, a dalej później również i reprezentacja przed sądami.
CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie na adres e-mail. Kancelaria zastrzega sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Sprawdź naszą Politykę prywatności & Warunki
Twoje dane są chronione i tylko Ty decydujesz do kiedy chcesz otrzymywać nasze oferty.