O Kancelarii

Nasza Kancelaria jest niezależną Kancelarią świadcząc od wielu lat pomoc prawną na najwyższym poziomie i jakości na terenie Polski.

Obecnie jest znaczna różnorodność spraw, których stopień skomplikowania zwiększa się, a wiele spraw - na pierwszy rzut - wydaje się podobnych. W rzeczywistości każda z nich wymaga nieszablonowego podejścia i działania, adekwatnego do sytuacji.

Naszym zadaniem jest:
- znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania problemu prawnego klienta, co wymaga znajomości zasad działania systemu prawa i kreatywności w jego stosowaniu,
- ustalenie dla klienta indywidualnej strategii i jej zastosowanie,
- wyjaśnienie klientowi na każdym etapie realizacji zlecenia - w sposób szybki i przystępny - wszystkich interesujących kwestii.


Jesteśmy otwarci i pełni zaangażowania, dzięki czemu możemy lepiej pomóc klientowi.

Kładziemy szczególny nacisk na bezwzględne zachowanie w tajemnicy wszystkich informacji uzyskanych w toku sprawy, w tym dane osobowe klienta (tajemnica adwokacka).
Tajemnica adwokacka obejmuje zarówno dane osoby, której udzieliliśmy pomocy prawnej, jak i informacje uzyskane od tej osoby i jej przekazane.
Każdy ze współpracowników kancelarii kieruje się zasadami i wartościami etycznymi adwokata, a także czysto ludzkimi.

W przypadkach tego wymagających (np. obszerność materiału, wielowątkowość, termin realizacji) możemy stworzyć zespół doświadczonych 2-3 prawników, celem obsługi konkretnej sprawy.
W razie potrzeby mamy możliwość bieżącej współpracy z innymi specjalistami, w tym:
- psychologiem,
- rzeczoznawcą majątkowym,
- notariuszem.

W pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia elektroniczne i aktualizowanego na bieżąco oprogramowania komputerowego (w tym specjalistyczne programy prawnicze), w czym pomaga Nam wykształcenie (adw. P. Nocuń), zamiłowanie do informatyki (mgr P. Krok), a także bieżące doskonalenie się w kwestiach prawniczych i informatycznych.

 

 

hotel32s
Przemysław Nocuń
hotel51s
Przemysław Nocuń
hotel41s
Przemysław Nocuń

Twoje satysfacja jest naszym priorytetem

Kancalaria Przemysław Nocuń to profesjonalna i doświadczony zespół prawników....

Nasi specjaliści zajmą się Tobą i Twoimi oczekiwaniami. Oprócz dostępu do szerokiego wachlarza prawniczych..Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. 

Rozwiąż swoje problemy Kancelaria
lorem ipsum Postępowania cywilne

Aktualności

Nasza kancelaria koncentruje się na wysokiej jakości, dobrej komunikacji i jasnych zasadach współpracy.

Kancelaria

Kancelaria

środa, 10 luty 2016

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eget urna at libero finibus pretium. Donec faucibus volutpat nisl ac placerat. Vestibulum odio turpis, volutpat at aliquet sit amet, volutpat...

More
Adwokat

Adwokat

środa, 03 luty 2016

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam eget urna at libero finibus pretium. Donec faucibus volutpat nisl ac placerat. Vestibulum odio turpis, volutpat at aliquet sit amet, volutpat...

More
×

Log in